تازه های اخبار تازه های اخبار

بسیج بانک مسکن و کمک به ساخت یک واحد مسکونی

بسیجیان بانک مسکن استان در عملیات ساخت یک واحد مسکونی جهت فردی نیازمند مشارکت کردند

در اقدامی ارزشی و با همت جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن ، عملیات سفت کاری یک واحد مسکونی در یکی از روستاهای شهر اراک جهت خانواده ای نیازمند به انجام رسید
در اقدامی ارزشی و با همت جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن ، عملیات سفت کاری یک واحد مسکونی در یکی از روستاهای شهر اراک جهت خانواده ای نیازمند به انجام رسید
اقدام و عمل، گام نخست بسیج بانک مسکن در نیل به اقتصاد مقاومتی است.
بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج ابوذر بانک مسکن استان مرکزی درراستای مساعدت و دستگیری از خانواده های نیازمند، دراقدامی جهادگونه درعملیات ساخت یک واحد مسکونی جهت یکی از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در یکی از روستای همجوار در 15 کیلومتری شمال شهر اراک مشارکت کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، مصطفی همدانی نژاد فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ابوذر بانک مسکن استان در گفتگو با کارشناس روابط عمومی مدیریت گفت: کارکنان بسیجی بانک مسکن در این اقدام علاوه بر اهدای وجوه نقد و تهیه مصالح ساختمانی، خود آستین بالا زده و درعملیات سفت کاری و نازک کاری ساختمان مزبور، همکاری کردند. همدانی نژاد در خصوص انگیزه کارکنان بسیجی بانک در این اقدام جهادی اظهار داشت: آنچه را که مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری تحت عنوان شعار سال 95 معرفی فرمودند، نباید درقالب حرف و یا درسربرگ و متن نامه ها خلاصه شود. وی گفت: اقتصاد مقاومتی به تعبیرمقام عظمای ولایت، زمانی تحقق می یابد که هر کس و در هر جایگاه و منصبی در نیل به این هدف تلاش کند و این جز با برنامه ریزی صحیح و هدفمند واقدام و عمل در اجرائی شدن برنامه تدوین شده تا رسیدن به هدف امکانپذیر نخواهد شد.
وی تصریح کرد کارکنان بسیجی بانک مسکن نیز با همین نیت و در راستای عمل به منویات رهبری در این کار مشارکت نموده اند و یقینا با حمایت مسئولین ارشد بانک از اقدامات فرهنگی و خودجوش کارکنان ارزشمند بانک و ترویج و فرهنگ سازی آن در کشور، نظیراین حرکت های جهادگونه و خداپسند در سال جاری و سالهای بعد نیز تداوم خواهد داشت. همدانی نژاد روحیه همکاری و کار تیمی را در کارکنان بسیجی عضو پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن استان بسیار عالی توصیف کرده افزود: خوشبختانه با همدلی وارتباط دوستانه و متقابل بسیج بانک با واحدهای روابط عمومی و کمیته ها و ستادهای فرهنگی مدیریت، اکثر برنامه ها و اهداف مدون، به موقع به انجام می رسد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4