مراسم بزرگداشت روز زن

مراسم بزرگداشت روز زن

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، مراسمی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان ، همکاران بانو شاغل در صف و ستاد شهرستان زاهدان و برخی مسوولین مدیریت شعب جهت بزرگداشت مقام بانوان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان،به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، مراسمی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب  استان ، همکاران بانو شاغل در صف و ستاد شهرستان زاهدان و برخی مسوولین مدیریت شعب جهت بزرگداشت مقام  بانوان برگزار گردید.
جعفری ضمن تبريك ميلاد حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها و گراميداشت هفته زن ،سخنانی در باب منزلت زن و ويژگي هاي حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها ايراد و بيان كرد : در تمام ی تمدن ها مادر جایگاه والایی دارد و نقش سازنده مادران در جامعه  به نحوه تربیت و آموزش فرزندان که آینده هر جامعه را شکل می دهد دارای اهمیت است .در دنیا مناسبت های مرتبط به بانوان گرامی داشته می شود ولی ما مفتخریم در ایران اسلامی  بیستم جمادی الثانی روز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)روز زن نامگذاری شده است. زندگی آن بزرگوار به عنوان الگوی بانوان و همچنین مردان این جامعه مد نظر است و او تنها بانویی در جهان می باشد که در مورد ش آیه نازل شده است .در ادامه جعفری زندگی حضرت فاطمه الزهرا (س) و برخی روایات در مورد ارزشمندی بانوان در جامعه اسلامی را عنوان و بیان نمود:   بانو ان شاغل بار مسوولیتی بیشتری را بر دوش می کشند هم عهده دار برخی مسوولیت ها در زندگی کاری می باشند و هم عهده دار مسوولیت های زیادی در زندگی شخصی خود  هستند.شیوع ویروس کرونا نیز مزید بر علت شده و وظایف بیشتری را بر دوش بانوان اضافه نموده است. امید است با الگو قرار دادن زندگی پر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بتوانند در همه  بخش های زندگی خود موفق باشند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/6