فهرست اخبار فهرست اخبار

جلسه معارفه معاون مدیرشعب استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

،با حضور آقای محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و روسای دوایر مدیریت شعب جلسه معارفه آقای سیاوش زراعتی معاون مدیر شعب استان برگزار گردید.

با حضور آقای محمدرضا جعفری مدیر شعب استان و روسای دوایر مدیریت شعب جلسه معارفه آقای سیاوش زراعتی معاون مدیر شعب استان برگزار گردید.
طی این جلسه جعفری ضمن تبریک به آقای زراعتی در سمت جدید، عنوان نمود: باعث افتخار است که در کنار آقای زراعتی در جهت اهداف بانک گام های موثری برداریم و امیدوارم تا در این ایام باقی مانده از سال جاری در دو بخش تجهیز منابع و وصول مطالبات معوق که دو رکن اصلی فعالیت های بانک می باشند اقدامات مثمر ثمری صورت گیرد و تا آخر سال شاهد نتایج مطلوبی باشیم .وضعیت فعلی مدیریت تقریبا مطلوب است ولیکن نباید هیچگونه ریسکی را پذیرفت و با برنامه ریزی و تلاش مستمر همکاران در صف و ستاد  سعی در تحقق کامل اهداف نمایم.
عملکرد استان در بخش های مختلف بصورت ماهانه رصد می گردد  و ان شای الله با کمک و همیاری همه همکاران بتوانیم توفیقات لازم در ارزیابی عملکرد را نیز بدست آوریم.امید است در بخش وصول مطالبات معو.ق، ریاست دایره مذکور با برنامه ریزی و پیگیری و تاکید بر بهره برداری از فرصت بخشودگی جرایم بتواند موفق عمل نمایم .
مدیر شعب استان در ادامه افزود: قوانین جدید بانک مرکزی بر بازار پولی تاثیر خواهد داشت  ولیکن بجز سود، سایر قوانین حساب های بانک مسکن بدون تغییر خواهند بود که به عنوان یک مزیت در کنار سایر مزیت های بانک مسکن می تواند در  مذاکرات بازاریابی  مورد استفاده قرار گیرد و مطمینا وضعیت مورد ذکر باعث تقویت حساب های بانک و همچنین صندوق ره آورد آباد خواهد شد که باید با استفاده از این فرصت و جذب منابع ، سهم منابع مدیریت شعب را از منابع استان افزایش دهیم.
اگر هر دایره بصورت کامل وظایف تخصصی خود را به بهترین شکل پیگیری نماید باعث  ایجاد یک هم افزایی مناسب می شود ،که منجر به تحقق تمام اهداف تعیین شده خواهد شد .امیدوارم در این دوره مدیریتی جدید همکاری موثر همکاران به مانند سابق ادامه یابد و بتوانیم نتایج مطلوبی را کسب نماییم .

در ادامه نیز زراعتی ضمن تشکر از همکاران بیان نمود: امیدوارم با همراهی همه همکاران به اهدافی که در نظر داریم برسیم و ان شای الله با همت و برنامه ریزی بتوانیم در جذب منابع بیش از آنچه به عنوان هدف تعیین شده است در کارنامه عملکردی این مدیریت شعب ثبت نماییم .
آخرین بروزرسانی 1397/12/28