فهرست اخبار فهرست اخبار

قدردانی هیات داوران استان از حمایت مالی بانک مسکن

نشستی با حضور دکتر زورقی، زراعتی مدیر شعب استان و جمعی از داوران فوتسال استان در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید.

نشستی با حضور دکتر زورقی، زراعتی مدیر شعب استان و جمعی از داوران فوتسال استان در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید. طی این نشست زورقی  به نمایندگی از هیات داوران استان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های فرهنگی بانک مسکن بیان نمود: با عنایت به عدم استقرار صنعت و کارخانه  در استان، ورزش و ورزشکاران نسبت به سایر کشور کمتر حمایت می شوند و بیشتر فعالیت های ورزشکاران استان با پشتکار و علاقه خود آنان رقم خورده است ولیکن حمایت مالی بانک مسکن از برگزاری مسابقات و همچنین برگزاری دوره های آموزشی داوران، قدمی موثر و سازنده برای فرهنگ سازی حمایت از ورزشکاران استان است که امید دارم این نوع نگرش ضمن ادامه داشتن برای سایر سازمان ها نیز الگو شود. برگزاری دوره ارتقا داوری که با حضور داوران سطح کشور برگزار گردید در تغییر دیدگاه مسوولان ورزشی کشور موثر واقع شده و نگرش به استعدادهای استان نیز با تغییرات مطلوبی همراه شده است که جای دارد از همت و تعامل خوب کارکنان بانک مسکن، به ویژه کارکنان استان قدردانی نمایم.
مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از تعامل با ورزشکاران بیان نمود: بانک مسکن و مجموعه همکاران استان از هرگونه فعالیتی که منجر به توسعه استان شود حمایت خواهند نمود و در این راستا بانک با اعطای انواع تسهیلات، ساخت مدرسه ، تجهیز ورزشگاه و همچنین حمایت مالی از امور فرهنگی برنامه ریزی و اقدام نموده است و این روند را ادامه خواهد داد و مجددا آمادگی بانک جهت حمایت از رخداد های موثر و کلیدی برای گسترش ورزش و امور فرهنگی و همچنین ارائه تمامی حدمات بانک به هم استانی های گرامی را اعلام می دارد. مطمئنا ورزشکاران در جامعه مورد اعتماد مردم می باشند که امیدورام شما داوران و ورزشکاران گرامی ضمن بهره مندی از انواع خدمات و تسهیلات بانک مسکن، این خدمات را به همکاران و اطرافیان خود معرفی نموده تا فرصتی برای ارائه حدمات گسترده تر و موثرتر برای توسعه استان را در اختیار همکاران این مدیریت قرار دهید .
در ادامه زورقی با هدف قدردانی از حمایت مالی برگزاری دوره های ارتقا داوری و  به نمایندگی از طرف هیات داوران استان تندیس فدارسیون فوتبال را به مدیر شعب استان اهداء نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1400/6/21