تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از پرستاران به مناسبت روز پرستار

همزمان با سالروز میلاد اسوه صبر و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، تعدادی از همکاران مدیریت استان با حضور در بیمارستان تخصصی دکتر مرتاض یزد با اهدای گل به تعدادی از پرستاران این بیمارستان از زحمات شبانه روزی ایشان برای درمان بیماران تقدیر نمودند.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت ضمن تبریک ولادت حضرت زینب علیها السلام و روز پرستار به پرستاران حاضر در بخش، روز پرستار را روز تکریم انسان های خالص و پاکی دانست که فداکارانه و مهربانانه در راه التیام درد دردمندان و مرهم نهادن بر زخم بیماران گام برمی دارند و گفت: حرفه پرستاری، تلفیقی از صبر و فداکاری است و پرستاران رسالت سنگین صبوری در برابر ناملایمات و کمک به نیازمندان و نوع بشر را به درستی و خوبی انجام می دهند.

قاسم پور در ادامه افزود: تعهدکاری، دلسوزی، مهربانی و صبر شاخصه شغل پرستاری است و بانک مسکن افتخار دارد تا هرگونه خدمات بانکی را توسط مجموعه همکاران خود در اختیار این قشر زحمتکش قرار دهد. وی گفت: بانک مسکن در آستانه 81 سالگی خود با ارایه انواع تسهیلات در بخش مسکن می تواند پاسخگوی نیاز مسکن پرستاران گرامی باشد. وی افزود: پرستاران گرامی می توانند با افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان با کمترین نرخ و طولانی ترین مدت بازپرداخت در شبکه بانکی و یا با استفاده از اوراق تسهیلات، جهت خرید یا ساخت مسکن از این بانک تسهیلات دریافت نمایند.

جهت آشنایی پرستاران و پرسنل این بیمارستان با محصولات و خدمات بانک، بروشور اطلاع رسانی محصولات متفاوت بانک خصوصا در بخش تسهیلات و خدمات بانکداری الکترونیک در بخش های متفاوت این بیمارستان توزیع گردید.

بیمارستان تخصصی دکتر مرتاض یزد یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان های استان و منطقه جنوب شرق کشور بوده که پذیرای بیماران استان و استان‌های همجوار می‌باشد. شایان ذکر است دکتر حاجب مرتاض، ریاست بیمارستان، از مشتریان وفادار بانک مسکن می‌باشند.

گفتنی است در سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، پیام تبریک این روز گرامی به مشتریان پرستار این مدیریت ارسال گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/11/20