تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه مشترک مدیر شعب استان زنجان، مسوولین بنیاد مسکن و فرماندار طارم

نقش اساسی بانک مسکن در بهسازی و زیباسازی فضای شهری و روستایی

به منظور افزایش تعامل و رفع موانع و مشکلات موجود در فروش اقساطی پروژه ها ، پرداخت تسهیلات روستایی و همکاری دوجانبه در وصول مطالبات، با حضور مدیر شعب استان زنجان، مسوولین بنیاد مسکن و فرماندار طارم، در محل فرمانداری شهرستان آببر جلسه ی مشترکی برگزار شد.

سلمان داشاد مدیریت شعب استان زنجان با اشاره به اینکه شهرستان طارم یکی از مناطق زیبا و دیدنی استان است و به خاطر استعداد های کشاورزی و دامپروری، حاصل خیزی اراضی و برخورداری از شرایط اقلیمی مناسب به عنوان «هندوستان ایران» از آن یاد می شود تصریح نمود : ایجاد تعامل مناسب و سازنده بین سازمانها و ادارات موجب جهت دهی اهداف دولت و پیاده سازی طرحهای عمرانی و اجرایی خواهد شد و در این میان نقش اساسی و کلیدی مردم منطقه و بالاخص قشر زحمت کش کشاورزان هستند که بایستی با اجرای طرحهای دولت از آنان حمایت شود.

ایشان اظهار داشت : با توجه به اینکه اکثریت ساختمانهای شهر آببر فاقد اسناد مالکیت می باشد، لذا در جهت گسترش و توسعه شهر و برخورداری اهالی از تسهیلات بانک مسکن و بالاخص تسهیلات تک نرخی صندوق یکم تمهیدات لازم برای صدور اسناد مالکیت به عمل آید.

وی در ادامه ضمن ارایه گزارش از عملکرد بانک مسکن در سالهای گذشته و جاری، محصولات متنوع بانک مسکن از جمله شرایط حساب قرض الحسنه ویژه، صندوق مسکن یکم، سپرده ممتاز و طرح جوانه را تشریح نمود و خواستار گسترش تعامل و همکاری در رفع موانع و مشکلات موجود در فروش اقساطی پروژه ها، پرداخت تسهیلات روستایی، کمیته امداد، بهزیستی و خصوصاً وصول مطالبات شد.

مهندس هاشم نژاد فرماندار طارم ضمن تجلیل از پیگیری های مدیر شعب استان در خصوص اعطای تسهیلات تکلیفی و وصول مطالبات تصریح کرد : بانک مسکن بازوی توانمند دولت بوده و در اجرای سیاستهای آن نقش اساسی ایفا نموده است.

ایشان افزود : با توجه به مقام سازی و توسعه بناهای قدیم به بناهای جدید توسط تسهیلات بانک مسکن، همه اقشار ملزم به رعایت قانون و پرداخت اقساط می باشند و وظیفه فرمانداری اطلاع رسانی می باشند. لذا با تعامل هرچه بیشتر و استفاده از طرحهای تشویقی و تبلیغاتی و همچنین با برنامه ریزی از طریق دهیارها در وصول مطالبات و سایر امورات به همدیگر کمک نمایم.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10